Partia žiakov, členov turistického krúžku, milovníkov prírody využila nádherné počasie na výstup na Chatu M. R. Štefánika a návštevu Jaskyne mŕtvych netopierov. Chlapci a dievčatá vyniesli na chatu 7 poriadnych kľuchiet dreva, začo si vyslúžili na chate horúci čajík ako odmenu. Turisti s obdivom prechádzali popri deťoch a uznanlivo obdivovali ich výkon, veď klada bola takmer taká veľká ako žiak šiesteho ročníka. V jaskyni nás sprevádzala naša žiačka Gabika Bukovcová, ktorá v jaskyni na tejto trase sprevádza aj iných turistov počas víkendov. Aj keď nám vietor na chate pokazil účesy, výlet sa nám vydaril a slniečko nám doprialo krásne výhľady.
Mgr. Anna Belková

